‘activiteiten’ archief

posted by | Comments Off on vms B-Criterium 2014 resultaten

 

VMS wenst bij deze de spelers te bedanken voor hun deelname. Ook danken we de scheidsrechters voor het in goede banen leiden van het criterium. Handjes op elkaar voor iedereen die in de prijzen gevallen is.


Foto’s vrijdag

Foto’s zaterdag

Foto’s zondag door Rudi Wuyts

Foto’s zondag


RESULTATEN

Dubbel met handicap
1. CLUYTS FILIP / PHILIPS ELIEN | B2 / D4 | Schulen / Hoeselt
2. POEL JAN / GIELEN JORN | B2 / B2 | Schulen
3. HENKENS DAVID / MANOSALVA JAVIERA | B0 / B6 | Diest / Buitenland

Ploegentornooi met handicap
1. CLUYTS FILIP / GOYENS YVES | B2 / B2 | Schulen
2. POEL JAN / GIELEN JORN | B2 / B2 | Schulen
3. MOEYS SANDER / VLEUGELS RUBEN | B2 / B4 | Dylan Berlaar

Heren NG
1. SNEYERS LENNERT (NG – Diest)
2. ROUSSEAU PHILIPPE (NG – Pingouin)
3. ULENS MAIKEL (NG – Sukarti)

Dames NG
1. SMETS MARIE (NG – V.M.S.)

Heren E
1. DANANE KEVIN (E0 – Diest)
2. VANDERSIJPEN STEVEN (E0 – Diest)
3. HAEZEBROUCK DAVID (E0 – Rooigem-Gent)

Heren D
1. SCHROYEN DONAAT (D0 – Sukarti)
2. BACKX PIETER (D0 – Diest)
3. CELIS EWOUT (D0 – Diest)

Dames D
1. DECUPERE EULALIE (D2 – V.M.S.)
2. LEFIEF BOBITA (D0 – Damme)
3. BACKX LIEN (D4 – Diest)

Heren C
1. VYNCKE BRECHT (C0 – Rooigem-Gent)
2. MAESEN JOOS (C0 – Diest)
3. MACHIELS KEVIN (C0 – V.M.S.)

Dames C
1. MENTENS GOELE (C4 – Morata)
2. PEETROONS NATHALIE (C6 – Den Hoek)

Heren B
1. HENKENS DAVID (B0 – Diest)
2. DE BLOCK SAM (B2 – Zandvoorde)
3. VAN HOECKE JEROEN (B4 – Rooigem-Gent)

Dames B
1. CLAES EVI (B4 – Tecemo)
2. OVERLOOP TINEKE (B6 – Pingouin)
3. VANNERUM ELLEN (B6 – Pingouin)

Heren E4-NG
1. LI SHAOCHONG (NG – Tacko)
2. SIMONS JORNE (E4 – Lipalet)
3. VERCAMMEN DRIES (E4 – Hallaar)

Heren D4-E2
1. HENRARD GILL (D4 – Blauwput)
2. DEMOL SVEN (D6 – Rooigem-Gent)
3. GHEYSENS VINCENT (D4 – Rooigem-Gent)

Heren C4-D2
1. DE LAET BRUNO (C6 – T.T.G.B.)
2. IPERS JAN (C4 – Sukarti)
3. VOUNCKX CEDRIC (C4 – Blauwput)

Dames C4-D2
1. MENTENS GOELE (C4 – Morata)
2. VANCAUWENBERGH ELIEN (D0 – Smash Dolfijn)
3. DECUPERE EULALIE (D2 – V.M.S.)

Heren B0-C2
1. DE BLOCK SAM (B2 – Zandvoorde)
2. VANDERHAEGHEN TOM (C0 – Rooigem-Gent)
3. VANDEPUT HENDRIK (B4 – Diest)

Preminiemen Jongens
1. VAN HOEY WILLEM (E2 – Dylan Berlaar)
2. MENTENS GUNNAR (E6 – Morata)
3. NEUTS LEYTEN (NG – Diest)

Miniemen Jongens
1. ARNALSTEEN BART (NG – Tacko)
2. NEUTS LINUS (NG – Diest)
3. PEETERS Timme (NG – Diest)

Miniemen Meisjes
1. SMETS MARIE (E6 – V.M.S.)
2. BACKX LIEN (E6 – Diest)

Kadetten Jongens
1. BACKX PIETER (D0 – Diest)
2. BARADANDIKANYA ANDY (E6 – Diest)

Juniors Jongens
1. DANAU SIEBE (C4 – T.T.G.B.)
2. DE WEERDT JESSE (D2 – V.M.S.)
3. VANDENBROECK NIELS (D0 – Smash Dolfijn)

Juniors Meisjes
1. VANCAUWENBERGH ELIEN (D0 – Smash Dolfijn)
2. MENTENS GOELE (C4 – Morata)
3. DECUPERE EULALIE (D2 – V.M.S.)

Jongens -21
1. VAN WIJNSBERGE BRYAN (C4 – Gullegem)
2. VANDERSIJPEN STEVEN (E0 – Diest)
3. MENTENS GLENN (D2 – Morata)

Veteranen Heren
1. DABEK DIRK (C2 – Pingouin)
2. CLEPPE HILAIRE (C6 – Madelon)
3. REUSENS RUDY (C6 – Pingkolo)

Veteranen Dames
1. PEETROONS NATHALIE (C6 – Den Hoek)

posted by | Comments Off on Recreantentornooi 2014 resultaten

 

VMS wenst bij deze de spelers te bedanken voor hun deelname.
Proficiat iedereen die in de prijzen gevallen is en aan iedereen die niet in de prijzen gevallen is; ook proficiat.

ENKELE FOTOS

PALMARES A-FINALE
1. Christine Jonckheere
2. Raf Vanempten
3. Frank Goris
4. Dimitri Vercoutere
5. Mona Bosschem
6. Jurgen Stillaert
7. Gert Poelmans
8. Robby Verstraeten

P.S. de resultaten van de B-finale zijn helaas zoek geraakt, waarvoor onze excuses

posted by | Comments Off on Jeroen de clubkampioen

 

Deze titel klinkt bekend in de oren, maar vergis je niet, het is Jeroen Verhelst die vriend en vijand verrast heeft en zich een heel jaar ‘den beste’ van vms mag noemen.

de top 8

1. Jeroen Verhelst
2. Danny Decupere
3. Maarten Vandevoorde
4. Eulalie Decupere
5. Willem Merckx
6. Jesse De Weerdt
7. Jonathan Merckx
8. Jérémy De Leeuw

Dit jaar werd er ook een B-tabel afgewerkt, ‘den beste loser’ werd Jorre Belpaire, ook proficiat.

Willem en Jeroen (ja, dezelfde) en Vinnie en Eulalie eindigden op een gedeelde eerste plaats en zijn dus onze ‘goenstagkampioenen’ van 2014.

De trofee van ‘de strafste’ gaat dit jaar naar Jonathan Merckx, die een prachtig seizoen bekroond met een stijging van 2 klassementen, niet slecht.

Verder rest ons natuurlijk nog iedereen te bedanken die van de clubdag een feest gemaakt hebben: dankuwel

Foto’s

newsmash