posted by | Comments Off on vms B-Criterium 2015 resultaten

 

VMS wenst bij deze de spelers te bedanken voor hun deelname. Ook danken we de scheidsrechters voor het in goede banen leiden van het criterium. Handjes op elkaar voor iedereen die in de prijzen gevallen is.
Wij willen ons verontschuldigen voor het koude water. (één van de nadelen tijdens de vakantie een tornooi te spelen in de sporthal van een school)


Foto’s vrijdag

no images were found

Foto’s zaterdag

Foto’s zondag

no images were found


RESULTATEN

Dubbel met handicap
1. VERBEKE BEN / VAN OOSTVELDT SVEN | B6 / C0 | Dylan Berlaar / Salamander
2. HEYLEN SANDER / HENRARD GILL | C2 / C4 | Blauwput
3. SANTINO ANDRE / SHOJAEI-FARD PAYMAN | C0 / E6 | Blauwput

Heren NG
1. VERCAMMEN WOUTER (NG – Hallaar)
2. LEMBRECHTS MARC (NG – Hallaar)
3. SERRÉ HENDRIK (NG – Sukarti)

Dames NG
1. VANDERHAEGEN KYARA (NG – Schulen)

Heren D
1. DE PAEPE DIANE (D0 – Pingouin)
2. MERCKX JONATHAN (D4 – V.M.S.)
3. GOOSSENS LORENZO (D2 – Hof ter Burst)

Dames D
1. VANHOLST MARLEEN (D0 – ALKEN)
2. DEMOL LARA (D4 – Rooigem-Gent)

Heren D4-E2
1. HAEZEBROUCK DAVID (D6 – Rooigem-Gent)
2. MERCKX JONATHAN (D4 – V.M.S.)
3. VERHELST WILLEM (D4 – V.M.S.)

Dames D4-NG
1. DOBRANGE CYNTHIA (D6 – ALKEN)
2. SMETS MARIE (NG – V.M.S.)
3. VANDERHAEGEN KYARA (NG – Schulen)

Heren E4-NG
1. NEUTS LINUS (E4 – Diest)
2. POLLIE GUY (E4 – Lobos)
3. VANDERSPIKKEN JARNE (E6 – Westel)

Heren C4-D2
1. REUSENS RUDY (C6 – Pingkolo)
2. HENRARD GILL (C4 – Blauwput)
3. DEPUYDT JASPER (C6 – T.T.G.B.)

Dames C4-D2
1. VANBRABANT ANNABEL (C6 – Meerdaal)

Ploegentornooi met handicap
1. MENTENS MICHEL / VOUNCKX CEDRIC | B6 / C2 | Lipalet / Diest
2. VAN OOSTVELDT SVEN / QUAGLIA SANDRO | C0 / C4 | Salamander/ Henricus
3. VANDERHAEGHEN TOM / DENIE VINCENT | B6 / C2 | Rooigem Gent/ Pingouin

Veteranen Heren
1. SCHENKEL BERNARD (C6 – Hasselt)
2. DABEK DIRK (C0 – Pingouin)
3. FORCEVILLE RAYMOND (D0 – Pingouin)

Benjamins Jongens
1. SANDU MILAN (NG – Meerdaal)

Pre-miniemen Jongens
1. DAMS SIE (E6 – Gierle)
2. JANS NATHAN (NG – Aarschot)
3. VAN DYCK ELIAS (NG – Gierle)

Miniemen Jongens
1. VAN DER ELST JEFFREY (E4 – Werchter)
2. NEUTS LEYTEN (E6 – Diest)
3. MENTENS GUNNAR (E6 – Morata)

Cadetten Jongens
1. NEUTS LINUS (E4 – Diest)
2. VANDERSPIKKEN JARNE (E6 – Westel)
3. MESOTTEN KJELL (E6 – Westel)

Junior Jongens
1. MERCKX JONATHAN (D4 – V.M.S.)
2. TORFS MATHIAS (E6 – Westel)
3. SMITS CAS (E6 – Westel)

-21 Jongens
1. DENIE VINCENT (C2 – Pingouin)
2. DAMMANS KAREL (C0 – T.T.G.B.)
3. BECKERS KENNY (C0 – Meerdaal)

Heren B0-C2
1. SCHENKEL NICOLAS (B2 – Hasselt)
2. DE BLOCK SAM (B2 – Zandvoorde)
3. JANSSENS MATTHIAS (B2 – Zandvoorde)

Dames B0-C2
1. JANSSENS EVI (B2 – Zandvoorde)

Dames B
1. VANNERUM ELLEN (B6 – Pingouin)
2. JANSSENS EVI (B2 – Zandvoorde)
3. DE PAEPE DIANE (B4 – Pingouin)

Heren C
1. DAMMANS KAREL (C0 – T.T.G.B.)
2. BECKERS KENNY (C0 – Meerdaal)
3. ANECA BASTEN (C2 – Rooigem-Gent)

Heren B
1. HENKENS DAVID (B0 – Diest)
2. SCHENKEL NICOLAS (B2 – Hasselt)
3. WEYMANS RAF (B2 – Hamme)

Heren E
1. LEMMENS JEROEN (E0 – Geelse)
2. VAN DEN PUTTE ANTOON (E2 – V.M.S.)
3. HUYGENS MICHIEL (E2 – Westel)

newsmash